Salongsbord björk

197700

SALONGSBORD, 1800-tal, björk och rot faner, höjd 75, diameter 116 cm

Skiva med ytskador

Rum 1

Salongsbord björk

Budhistorik (6 bud)
867297
550
867287
500
866602
450
866578
866031

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.