Öronlappsfåtöljer rokokostil

197698

ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, Louis XV stil, bronserad dekor

Ytslitage

Rum 2

Öronlappsfåtöljer rokokostil

Budhistorik (11 bud)
865950
865863
865949
865863
1 900
865947
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.