Golvur

197694

GOLVUR, 1700-tal, kinesiserande dekor, höjd 209 cm
Lösa delar, lod och pendel medföljer

Senare bemålad, skador, slitage

Klockor/Ur

Rum 15

Golvur
Budhistorik (2 bud)

866689
900
859442

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.