Toilettbord 1800-tal

197689

TOILETTBORD, empire, Stockholmsarbete, fanerat i mahogny, brännförgyllda beslag, höjd 138, 97x48 cm
Nycklar finns

Fanerskador, nyckelkläppar saknas, sprickor, slitage

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att uthämta i utlämningsdisken

Rum 11

Toilettbord 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
867386
867385
864669
862745
550
860159
500

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.