Stolar och soffa 1800-tal

197685

STOLAR, 6 st samt SOFFA, nyrokoko, skulpterad valnöt, stoppad rygg samt sitsar, soffans längd 200 cm

Slitage

Rum 1

Stolar och soffa 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

867024
861851
861200

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.