Bord

197683

SALONGSBORD, 1800-talets mitt, valnöt, rund skiva, 4delad pelarfot avslutad i tassformade fötter, höjd 75, diameter 126 cm

Slitage

Rum 12

Bord

Budhistorik (11 bud)
866599
866598
1 400
866597
1 300
866596
866595

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.