Louis Sparre torrnål

197675

SPARRE, Louis (1863-1964): "Kvarn vid Gumbalds Lau" (Gotland), monogramsignerad och daterad i trycket -31, signerad Louis Sparre, torrnålsgravyr, 18x23,5 cm

Något gulnad

Rum 2

Louis Sparre torrnål

Budhistorik (2 bud)

863553
858516

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.