Pentti Veroma oljemålning

197673

VEROMA, Pentti, (Finland, 1903-1979): Hamnmotiv, signerad P. Veroma, olja på duk, 25x35 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Pentti Veroma oljemålning

Budhistorik (5 bud)
865555
750
865549
700
865547
650
859954
500
858451

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.