Harald Sallberg torrnål

197670

SALLBERG, Harald (1895-1963): Fiskeläge, signerad och daterad Harald Sallberg 1935, torrnål, 11x17,5 cm

Fack 2

Harald Sallberg torrnål

Budhistorik (3 bud)

858764
859056
858764

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.