Weikko Kuuzela oljemålning

197667

KUUZELA, Weikko (född 1950): "Ikaros", signerad och daterad Kuuzela 1998, olja på kartong, 38x20 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Weikko Kuuzela oljemålning

Budhistorik (7 bud)
865777
600
859555
550
860971
500
859555
450
860970

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.