Pierre Abadie-Landel blandteknik

197666

Pierre ABADIE-LANDEL (Frankrike 1896-1972): Barscen, monogramsignerad i trycket AL och handsignerad Abadie Landel, akvarellerad litografi, bildyta 31x24,5 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (5 bud)
865676
500
864563
450
863787
864562
863787

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.