Berta Maria Svensson-Piehl oljemålning

197661

SVENSSON-PIEHL, Berta Maria (1892-1963): "Blommande fruktträd", signerad och daterad Berta Maria S 1963 samt a tergo Berta Maria Svensson 1963, olja på duk, 45x46 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (13 bud)
865527
850
865516
865485
750
865514
750
865485
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.