Hörnskåp i gustaviansk stil

197659

HÖRNSKÅP, gustaviansk stil, förelaga efter Haupt, fanérad med färgat björk, amaramt, valnöt med flera, förgyllda bronsbeslag, vit carreramarmor skiva, höjd 91, 97x52 cm, nyckel finns

Ett beslag med skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att uthämta vid utlämningen

Rum 13

Hörnskåp i gustaviansk stil

Budhistorik (19 bud)
866364
9 000
866388
8 800
866364
8 400
866387
8 200
866364
7 800

Slutpris SEK:
9 000
929 EUR, 1 109 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.