Ljusstakar i porslin

197655

LJUSSTAKAR, 1 par, porslin, neapelliknande märke i underglasyrblått, otydligt signerad i godset, ljussarmar i metall, höjd 22 cm

En figurin lös från fundamentet, nagg

Belysning, Ljusstakar, Keramik/Porslin

Monter 4

Ljusstakar i porslin

Budhistorik (18 bud)
866238
1 900
866226
1 800
866220
1 700
866101
1 600
866215

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.