Oljemålning 1800-tal

197654

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på pannå, 14x12 cm

Omfattande dukskador, krackelyrer

Konst, Måleri

Rum 14

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
866197
550
864259
500
862046
450
861923
861365

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.