Spegel i gustaviansk stil

197653

SPEGEL, 1900-tal, gustavianskt stil, förgylld, höjd ca 80 cm

Förgyllning med skador

Speglar

Rum 13

Spegel i gustaviansk stil
Budhistorik (23 bud)
862729
1 600
862723
862717
1 400
862675
1 300
862706
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.