Konsoler i porslin Meissen

197650

KONSOLER med gulddekor, 1 par, porslin, Meissen, 1800-talets andra hälft, höjd 31,5 cm

Skador, lagningar

Keramik/Porslin

Monter 3

Konsoler i porslin Meissen

Budhistorik (20 bud)
865655
6 800
865654
6 600
865653
6 400
865651
6 200
861862
6 000

Slutpris SEK:
6 800
649 EUR, 730 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.