Oljemålning & akvarell sekelskifte

197643

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Tyskland, 1800-tal): Porträtt av Otto von Bismarck, daterad a tergo Dresden 1899, bemålat tryck, ca 10x13 cm, OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (ca 1900): Porträtt av man i pälsfodrad mantel, akvarell, bildyta 13,5x10 cm

Ändringar/tillägg
Bismarck-porträttet är ett bemålat tryck

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (12 bud)
865523
850
865398
862885
750
865397
700
862885
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.