Spegellampett England

197640

SPEGELLAMPETT, 1700-tal, England, mahogny, med skuren bronserad dekor, ljusarm saknas, 59x30 cm

Ljusarm saknas, skador och lagningar

Speglar

Rum 5

Spegellampett England

Budhistorik (15 bud)
865561
865406
1 900
865560
1 900
865406
1 800
865559
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.