Akvarell gouache 1800-tal

197637

AKVARELL, ca 1850, föreställande änglar, GOUACHE, 1800-tal, pastoral scen, otydligt signerad Magden (?), 12,5x16,5 resp 8x10 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Akvarell gouache 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
865597
600
865572
550
865571
500
864926
450
864878

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.