Byster i parian Rörstrand

197633

BYSTER, 2 st, parian, signerade Rörstrand Gustaf V resp Victoria, höjd 19 cm

Nagg på ena mustaschen, Victoria med fotringsnagg under figurinen

Keramik/Porslin

Monter 3

Byster i parian Rörstrand

Budhistorik

2013-08-12 kl 20:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.