Frans Wilhelm Odelmark oljemålning

197628

ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): "Klosterkök", signerad F.W. Odelmark, olja på pannå, 35x24 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (4 bud)

865754
900
865529
600
865528
550
861133
500

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.