Sven Inge de Monér akrylmålning

197620

DE MONÉR, Sven Inge (född 1935): "Vilda hundar," monogramsignerad och daterad a tergo -96, akryl på akrylglas, 12,5x15,5 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Budhistorik (6 bud)
865692
500
865690
450
865687
864559
865686

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.