Roland Svensson färglitografi

197617

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Bidevind", signerad Roland S, 215/300, färglitografi, 35x43 cm

Rum 1

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (19 bud)
865563
3 600
865539
3 400
865472
3 200
865538
865472
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.