Trätavla med skeppsmotiv

197609

SKEPPSTAVLA , 1900-tal, "America Boston 1859", olja på pannå, 45x96,5 cm

Slitage, hål

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Rum 2

Trätavla med skeppsmotiv

Budhistorik (12 bud)
865598
850
864699
862111
750
862243
700
862111
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.