Tekanna 1800-talets första hälft

197608

TEKANNA, 1800-talets första hälft, bemålad plåt, insatt för te, höjd 24 cm

slitage

Diverse

Rum 14

Budhistorik (6 bud)
865578
550
865345
500
865342
450
862809
862802

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.