Georg Wilking oljemålning

197605

Georg WILKING (Tyskland, 1869-1914): "Auf der Ausreise," signerad och daterad G. Wilking 09., gouache, 17x25 cm

Konst, Måleri

Monter 6

Georg Wilking oljemålning

Budhistorik (14 bud)
866029
950
865254
900
864707
850
860645
864706
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.