Filmaffisch litografi

197601

AFFISCH, efter, Greta Garbo, MGM, J Olsén, litografi, Stockholm 1953, uppklistrad på kartong, 99,5x68,5 cm

Fläckar, skador i bildkant

Rum 4

Filmaffisch litografi
Budhistorik (7 bud)
865533
750
864865
700
865532
700
864865
650
865531
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.