Spegel 17/1800-tal

197584

BORDSSPEGEL, 17/1800-tal, slät ram med spår av förgyllning, 35x28 cm

Slitage, kompletterad

Speglar

Rum 13

Spegel 17/1800-tal

Budhistorik (19 bud)
865916
3 600
865918
3 400
865916
3 200
865917
865916
2 800

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.