Ljusstakar mässing

197583

LJUSSTAKAR, 3 st, mässing, 1700-tal, punsad och ciselerad dekor med motiv av bl a blommor, diameter ca 16-20 cm

Bucklor, repor

Diverse

Rum 14

Ljusstakar mässing

Budhistorik (9 bud)
866169
1 400
865846
1 300
863669
863067
861048

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.