Oljemålning 1800-tal

197582

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Månskensseglats vid slott, olja på duk uppfodrad på senare pannå, 32x24 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Oljemålning 1800-tal
Budhistorik (20 bud)
865617
1 600
865609
865616
865609
1 400
865556
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.