Figurin och skulptur bla Åke Holm

197569

FIGURIN/SKULPTUR, keramik, 1900-tal, Åke Holm huvudskulptur, signerad, björnunge, Royal Copenhagen, höjd 9-14 cm

Keramik/Porslin

Monter 3

Budhistorik (6 bud)
865893
550
862653
500
862250
450
861758
859026

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.