Allmogemålning religiöst motiv

197559

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (troligen mellaneuropa, 1700-tal): Munkens uppenbarelse, allmoge, olja på duk, 39x28 cm

Allmoge, Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (18 bud)
865589
865592
865589
2 800
865588
2 600
865521
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.