Vincenzo Irolli oljemålning

197555

IROLLI, Vincenzo (Italien, 1860-1942): Flicka i röd sjalett, signerad V. Irolli, olja på pannå, 25x19,5 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Vincenzo Irolli oljemålning

Budhistorik (8 bud)
859922
8 400
861288
8 200
859922
8 000
859794
859557
950

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
11 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.