Oljemålning 1800-tal

197553

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vattenfall i månsken, olja på duk, 44x31 cm

Reva

Konst, Måleri

Rum 2

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik

2013-08-12 kl 17:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.