Pokaler 3 st

197549

POKALER, 3 st, glas, 18/1900-tal, ett glas förgylld överdel, höjd 18-24,5 cm

Ett glas med mynningsnagg

Glas

Monter 3

Pokaler 3 st

Budhistorik (8 bud)
865859
650
865878
600
865859
550
865875
500
865859
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.