Bo Löfgren Fågel

197547

LÖFGREN, Bo (född 1936): "Liten vadare", monogramsignerad och numrerad BL 1/3, brons, monterad på träsockel, total höjd 13 cm

Konst, Skulptur

Monter 2

Bo Löfgren Fågel

Budhistorik (8 bud)
862263
1 400
862259
1 300
862115
857626
857434
550

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.