Skulptur och vas Kosta

197542

SKULPTUR, glas, Bertil Vallien, Kosta Boda, signerad och numrerad 986001, höjd ca 7 cm, VAS, glas, Anna Ehrner, Kosta, numrerad 47956, höjd 19 cm

Glas

Monter 1

Skulptur och vas Kosta

Budhistorik (6 bud)
862371
500
862339
450
861052
862338
861052

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.