Oidentifierad konstnär oljemålning

197537

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt av Gustaf II Adolf, otydligt signerad och daterad 94, olja på duk uppklistrad på pannå, 75x59 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (30 bud)
862630
3 200
862646
862630
2 800
862637
2 600
862630
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.