Kista 1700-tal

197536

KISTA , 1700-tal, med metallbeslag, höjd 68, 64x116 cm

Skador

Rum 5

Kista 1700-tal

Budhistorik (23 bud)
859582
3 400
861982
3 200
859582
2 600
861981
2 400
859582

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.