Bokhylla

197535

BOKHYLLA, Karl Johanstil, mahognyfanerad, omkring 1900, lösa hyllplan, höjd 156, 38x107 cm

Skador

Rum 14

Bokhylla

Budhistorik (23 bud)
862439
1 700
861873
1 600
861795
861403
1 400
861794
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.