Bokhylla

197533

BOKHYLLA, Karl Johanstil, mahognyfanerad, omkring 1900, lösa hyllplan, höjd 156, 38x107 cm

Skador

Rum 14

Bokhylla

Budhistorik (27 bud)
861889
2 400
862143
2 400
861889
1 900
861872
1 800
861791
1 700

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.