Okänd konstnär oljemålning

197531

OKÄND KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben med lilja, monogramsignerad och daterad EP 1947, olja på duk, 70x56 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Okänd konstnär oljemålning

Budhistorik (1 bud)

858946
2013-08-06 08:06:18

2013-08-09 kl 16:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.