Plafonder 1 par

197525

PLAFONDER, 1 par, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, behängd med slipade doserade prismor, elektrifierad, dekor av kotteknopp, mässing, höjd ca 26, diameter 45 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor

Rum 5

Plafonder 1 par

Budhistorik (65 bud)
862519
14 500
862516
14 000
862518
14 000
862516
13 500
862509
13 000

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.