Barockstolar 4 st

197524

STOLAR, 4 st, barock, omkring 1700, bonad och skulpterad ek och valnöt, skinnklädsel med tryckt dekor
PROVENIENS: Uno Ranch, Göteborg

Skador, lösa delar medföljer

Ändringar/tillägg
Lösa delar finns att hämta i Utlämningen

Rum 5

Barockstolar 4 st

Budhistorik (5 bud)
862494
9 600
862414
8 000
862412
6 800
857740
4 200
856741
3 200

Slutpris SEK:
9 600
916 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.