Samovar

197522

SAMOVAR, mässing, Ryssland, omkring 1900, bär rysk stämpel, höjd ca 46 cm

Bucklor, repor

Diverse

Rum 8

Samovar

Budhistorik (8 bud)
859567
750
861823
700
859567
650
860601
600
859567
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.