Oidentifierad konstnär oljemålning

197520

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Exotiska blommor, signerad och daterad M. Maguino(?) 1922, olja på pannå, 40x24,5 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Budhistorik (24 bud)
861813
2 400
861827
2 400
861813
861826
861813
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.