Nils Tydén oljemålning

197514

TYDÉN, Nils (1889-1976): Utsikt mot Söder från Gamla Stan, signerad N. Tydén, olja på pannå, 38x46 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 3

Nils Tydén oljemålning

Budhistorik (3 bud)

862459
858163
857899

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.