Fat Kina

197507

FAT, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor med motiv av figurscen med lekande hundar, diameter 20 cm

Smärre nagg längs bräm

Orientaliskt, Porslin

Monter 29

Fat Kina

Budhistorik (2 bud)

860880
857790

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.