Flaska

197505

FLASKA, fajans, 1900-tal, polykromt bemålad med motiv av figurscener, pip med gängor, höjd ca 15 cm

Nagg, slitage, lok saknas

Keramik/Porslin

Monter 29

Flaska

Budhistorik (1 bud)

860735
2013-08-07 23:06:01

2013-08-08 kl 21:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.